Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Vaša ponuka zájazdov od agentúry Invia.sk

Hotel Park

Chorvátsko, Krk

Garancia najnižšej ceny: nakúpite u nás za rovnaké ceny ako v cestovnej kancelárii.

Vybavenie hotela :
 • Tenis
 • Fitness
 • Animačné programy
Umiestnenie hotela:
 • 50 m Vzdialenosť od pláže

Všeobecne o ubytovanie

* neoficiálny doplňujúci popis

* Oficiálny popisok organizátora zájazdu nájdete vždy pri konkrétnom termíne

 • Poloha

  Príjemný prázdninový hotel je situovaný 100 m od centra obľúbeného letoviska Punat len ​​300 m od krásnej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (bary, reštaurácie, zastávka miestnej dopravy, diskotéky, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov). Rušné letovisko Krk je vzdialené 8 km od ubytovania. Hotel je svojou polohou ideálna pre poznávanie prírodných krás i historických pamiatok v okolí (Krk, Vrbnik, Baška, zátoka Vela Luka, Stará Baška, ostrovček Košijun).

 • Vybavenie

  Obľúbený prázdninový hotel disponuje 218 izbami rozmiestnenými v dvoch budovách obklopených krásnou udržiavanou záhradou aj vzrastlou zeleňou. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, reštaurácia, bar, slnečná terasa, obchod so suvenírmi, kadernícky salón, masážny salón, pedikúra, požičovňa bicyklov, fitnes centrum, parkovisko a športoviská.

 • Ubytovanie

  Vkusne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), telefónom, satelitnou TV, trezorom (za poplatok) a niektoré balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie.

 • Strava

  All inclusive LIGHT stravovanie od 08:00 do 21:30 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bufetu, šalátový bufet, domáce alkoholické nápoje pri obeda aj u večere (domáce červené a biele víno, šťavy, cola, fanta a voda) . Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pre deti je pripravené detské menu.

 • Služby

  Obľúbený prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže i centra letoviska Punat, priateľskou atmosférou aj dobrou úrovňou služieb. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, ihrisko, detský kútik) i dospelých a zábavné večerné show (1 x týždenne večer s hudbou). Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, minigolf, boccia, stolný tenis, jazdu na bicykloch a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch , šnorchlovanie). Pre relaxáciu je určený masážny a kozmetický salón, pedikúra a manikůra.Další možnosti relaxácie, zábavy a športového vyžitia majú hostia v neďalekom centre letoviska Punat (bary, reštaurácie, pizzerie, vinárne, kaviarne, obchody, diskotéky, vodné športy na pláži, ovocný trh , požičovne automobilov a motocyklov).

 • Služby za poplatek

  Požičovňa bicyklov, manikúra, pedikúra, kozmetické ošetrenie, masáže.

 • Pláž

  Príjemná kamienková skalnatá pláž s betónovými platňami a pozvoľným vstupom do mora je od hotela oddelená iba málo frekventovanou miestnou komunikáciou. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Recenzia hotela Park - Krk, Chorvátsko

34. najlepšie hodnotený z 717 hotelov v Krk

Celkové hodnotenie hotela

Všetky recenzie hotela

Boli ste na dovolenke v tomto hoteli? Napíšte svoju recenziu

Celkom: 9

 • 9 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ludmila Šlapáková, 18.10.2012, Dátum pobytu: 14.7. - 21.7.2012
Oblasť: Chorvátsko Chorvátsko, Krk, Hotel: Park

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Oblasť a mapa: Krk, Chorvátsko

Počasie

Najlepší čas na dovolenku

Dobrý Najlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebie

Chorvátsko sa môže pochváliť miernym podnebím, a to vďaka priaznivému vplyvu Stredozemného mora, teplým morským prúdom i skutočnosťou, že je jeho územie od východu chránené horskými hrebeňmi. Priemerné teploty vzduchu sa v júni pohybujú okolo 26 °C, v júli a auguste potom okolo 30 °C, v septembri opäť okolo 26 °C. Priemerné teploty vody dosahujú v júni hranicu 22 °C, v júli 25 °C, v auguste potom o stupeň menej a v septembri sa teplota vody pohybuje ešte okolo 22 °C. 

Jadransko-stredomorské podnebie je typické krátkymi, miernymi zimami a dlhými, niekedy veľmi teplými letami. Jeseň je značne teplejšia než jar. Počasie je tu pod vplyvom mora, nie je však rovnaké v celej oblasti, napr. na ostrovoch sa líši od toho pobrežného. 

Chladnejší sever, teplejší juh 

Teplotné rozdiely sú značné aj medzi severným a južným pobrežím. Nejde o rozdiely príliš výrazné, a predsa ich pocítite. Na Istrii (na severe krajiny) sa priemerné teploty v auguste pohybujú okolo 22,5°C, na Hvare je to 24 °C. Rovnako sa často líši aj teplota vody v mori. Na začiatku leta sa Jadran, ktorého maximálna hĺbka pri západnom brehu Istrie je len 40 metrov, rýchlo ohrieva na 20°C a viac, v auguste tu potom teplota vody dosahuje príjemných 23 - 26 °C, v zime teplota spravidla neklesá pod 10°C. V južnejšie položenej Dalmácii neklesá teplota vody ani v zime pod 12°C. 

Vzhľadom na svoju polohu majú ostrovy v lete relatívne nižšie teploty vzduchu než pobrežie pevniny. To je tiež jeden z dôvodov, prečo sú ostrovy také obľúbené: teplá tu nie sú nikdy také únavné ako na pevnine. 

A ako je to so zrážkami? 

Jadranské more je pre vnútrozemie Chorvátska zdrojom vlahy, pretože ju zásobuje vodnými zrážkami. Na pobrežie sa však príliš zrážok nedostane, pretože vlhký vzduch prímorskú oblasť väčšinou míňa a zrážky spadnú až vo vnútrozemí. 

Najmenej vodných zrážok spadne na ostrovoch - cca 500 až 1.000 mm ročne. Na pobreží sa množstvo vodných zrážok pohybuje od 1.000 do 1.700 mm ročne. 

Čo sa týka rozloženia úhrnu zrážok na jednotlivé mesiace v roku, potom najmenej zrážok spadne v letných mesiacoch, najsuchším mesiacom je tu júl, pričom to platí pre celé prímorie. Napríklad na ostrove Lastovo spadne v júli len 20 mm zrážok, na Hvare a Vise 22 mm, v Splite 26 mm, v Dubrovníku 27 mm. Niekedy sa letné suchá natiahnu až do septembra, čo potom záporne ovplyvňuje rast vegetácie. Najviac zrážok spadne v Chorvátsku koncom jesene a na začiatku zimy. Ďalej potom na jar, najviac v marci a apríli. 

Čo sa týka snehu, tak ten je v tejto oblasti pomerne neobvyklým javom. Za celú zimu sa tu objaví len 1 až 3 dni, čo prakticky znamená, že väčšinou napadne a ešte v ten istý deň sa roztopí.

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220