Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Klientov, ktorí majú kúpený zájazd v letných mesiacoch prosíme, aby si prečítali informácie v našom magazíne. Zdržte sa, prosím, volania na naše call centrum, kde vybavujeme urgentné prípady. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vaša ponuka zájazdov od agentúry Invia.sk

Hotel Residence BELLE PLAGNE

Francúzsko, La Plagne (Paradiski)

Garancia najnižšej ceny: nakúpite u nás za rovnaké ceny ako v cestovnej kancelárii.

Vybavenie hotela :
Umiestnenie hotela:
 • 0 m Vzdialenosť od zjazdovky

Recenzia hotela Residence BELLE PLAGNE - La Plagne (Paradiski), Francúzsko

Najvyššie hodnotenie hotela

Ubytování neodpovídalo mé představě. Domnívala jsem se, že ve Francii ani nemohou být studia tohoto typu. Konkrétně koupelna a koberec byly již v dost špatném stavu. Zobraziť celú recenziu

Věra Vodičková, 20.03.2006

Najužitočnejšie hodnotenie hotela

Ubytování neodpovídalo mé představě. Domnívala jsem se, že ve Francii ani nemohou být studia tohoto typu. Konkrétně koupelna a koberec byly již v dost špatném stavu. Zobraziť celú recenziu

Věra Vodičková, 20.03.2006

Všetky recenzie hotela

Boli ste na dovolenke v tomto hoteli? Napíšte svoju recenziu

Celkom: Ubytování neodpovídalo mé představě. Domnívala jsem se, že ve Francii ani nemohou být studia tohoto typu. Konkrétně koupelna a koberec...

Úvodné zhrnutie
Ubytování neodpovídalo mé představě. Domnívala jsem se, že ve Francii ani nemohou být studia tohoto typu. Konkrétně koupelna a koberec byly již v dost špatném stavu. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Dále jsem nebyla spokojena s úklidem. Úklid si každý provádí sám, což je v pořádku, protože se tím ušetří dost peněz. Po každém předání apartmánu by však základní dezinfekci měl udělat provozovatel. Způsob, který se provozuje nyní, je dost nehygienický.

Strava
Stravu jsme měli vlastní.

Věra Vodičková, 20.03.2006, Dátum pobytu: 10.3. - 19.3.2006
Oblasť: Francúzsko Francúzsko, La Plagne (Paradiski), Hotel: Residence BELLE PLAGNE

Bola táto recenzia užitočná? Áno (7) Nie (0)

Oblasť a mapa: La Plagne (Paradiski), Francúzsko

Počasie

Najlepší čas na dovolenku

Dobrý Najlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebie

Základným rysom podnebia Francúzska je vzrastajúca teplota od severu smerom k juhu. S miernejším podnebím sa môžeme stretnúť hlavne v severných a západných častiach, čo samozrejme zahrňuje i hlavné mesto. Na východe a juhu (predovšetkým v Centrálnom masíve) sa podnebie viac približuje kontinentálnemu typu, čo znamená nutnosť počítať s teplejšími rokmi a trošku chladnejším zimami, čo ale pre lyžiarov nepredstavuje žiadny problém. Ale pozor, oplatí sa dať na rady meterológov a predovšetkým v zime neriskovať snehové víchrice, ktoré môžu byť nebezpečné. Pokiaľ si teda hodláte vo Francúzsku zalyžovať, vždy sa vyplatí zistiť si dopredu, ako vyhliadky na počasie vás čakajú. A konečne oblasti na juhu by sme mohli označiť ako subtropické, pre ktoré sú charakteristické mierne daždivé zimy a suché, horúce letá, ktoré sú pre prímorskú turistiku ako stvorené. Typickým úkazom v zime je chladný prudký vietor z hôr, nazývaný mistrát.

Najväčší úhrn zrážok spadne na území Francúzska behom zimných a jarných mesiacov, hlavne v období od januára do apríla. Naopak na najsuchšie počasie narazíme na podzim, najmä v auguste a septembri.
Počasie v Paríži sa dalo po všetkých stránkach nazvať ako vyhovujúce. Málokedy sa stretneme s ozajstnými teplami, v zime je sneh v hlavnom meste skôr raritou a taktiež jar prichádza pomaly, uvolnene, takmer až v apríli.
Priemerné teploty v Paríži sú v zime približne 3,6 °C a v júni 19,3 °C . Najteplejšími mesiacmi sú pochopiteľne júl a august.

Rozhodne je nutné sa spomenúť, že klíma sa mení podľa jednotlivých regiónov, kde je ovplyvňované mnohými faktormi, ako vzdialenosť od mora, nadmorská výška, typ porastu atd. Pokiaľ sa rozhodujete, v ktorej francúzskej destinácii stráviť vašu dovolenku, doporučuje sa z hľadiska počasia najskôr Bretaň, kde je šanca na príjemné slnečné počasie najvyššie. Teploty avšak nemusia byť zas až tak vysoké ako napríklad na Azurovom pobreží.