Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Klientov, ktorí majú kúpený zájazd v letných mesiacoch prosíme, aby si prečítali informácie v našom magazíne. Zdržte sa, prosím, volania na naše call centrum, kde vybavujeme urgentné prípady. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vaša ponuka zájazdov od agentúry Invia.sk

Hotel Le Palavas Camping

Francúzsko, Languedoc - Roussillon, Palavas les Flots

Garancia najnižšej ceny: nakúpite u nás za rovnaké ceny ako v cestovnej kancelárii.

Vybavenie hotela :
 • Klimatizácia
Umiestnenie hotela:
 • 0 m Vzdialenosť od pláže
 • 1,5 km Vzdialenosť od centra mesta
 • 5 km Vzdialenosť od letiska

Recenzia hotela Le Palavas Camping - Languedoc - Roussillon, Francúzsko

12. najlepšie hodnotený z 135 hotelov v Languedoc - Roussillon

Celkové hodnotenie hotela

Najvyššie hodnotenie hotela

10

Při příjezdu jsme se malinko polekali rozsáhlosti campingové vesnice, ale velmi brzy jsme zjistili, že je klidná, příjemně situovaná a blízkostí moře jsme byli nadšeni. Zobraziť celú recenziu

Jaroslava Kasperova, 26.09.2014

Najužitočnejšie hodnotenie hotela

10

Při příjezdu jsme se malinko polekali rozsáhlosti campingové vesnice, ale velmi brzy jsme zjistili, že je klidná, příjemně situovaná a blízkostí moře jsme byli nadšeni. Zobraziť celú recenziu

Jaroslava Kasperova, 26.09.2014

Všetky recenzie hotela

Boli ste na dovolenke v tomto hoteli? Napíšte svoju recenziu

Celkom: 6 Lokalita dobrá, v okolí zajímavá města Nimes, Arles, Auges Mortes, městečko Palavas je klidné, ideální pro rodiny s malými dětmi.

 • 5,5 Ubytovanie
 • 7 Okolie
 • 6 Cena

Celkové zhrnutie
Lokalita dobrá, v okolí zajímavá města Nimes, Arles, Auges Mortes, městečko Palavas je klidné, ideální pro rodiny s malými dětmi. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Mobilhome v den příjezdu nebyl uklizen ( špinavý sprchový kout, umyvadlo, mastný kuchyňský stůl a židle, na poličkách vrstva prachu, nádobí - talíře a hrnce nebyly řádně umyty). Vybaven byl dostatečně tj. el. sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, nádobí.

Funkční klimatizace.

Strava
Bez stravy. Vařili jsme si sami.

Služby hotela
V campingu je obchůdek se základním sortimentem, včetně čerstvého pečiva.

Pláž
Přístup k pláži velmi dobrý, pláž písčitá s malými kamínky, udržovaná. Moře čisté, průzračné, na dně mušličky, možnost rybolovu, šnorchlování a potápění.

Renata V., 30.08.2016, Dátum pobytu: 20.8. - 27.8.2016
Oblasť: Francúzsko Francúzsko, Languedoc - Roussillon, Hotel: Le Palavas Camping

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 10 Při příjezdu jsme se malinko polekali rozsáhlosti campingové vesnice, ale velmi brzy jsme zjistili, že je klidná, příjemně situovaná a...

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Při příjezdu jsme se malinko polekali rozsáhlosti campingové vesnice, ale velmi brzy jsme zjistili, že je klidná, příjemně situovaná a blízkostí moře jsme byli nadšeni. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovací jednotka byla čistá, voňavá a protože jsme byli jen dva, cítili jsme se dobře v malém útulném bytečku.

Strava
Stravu jsme si zajišťovali z domova( jsme oba dia) a nákupem doplňků ovoce, zeleniny a pečivem v místním obchodě, nebo v blízkosti campu.

Služby hotela
Ubytování, informace a pak bezproblémový průběh.

Pláž
blízko!, čistá. Moře zpočátku bouřilo a byl silný vítr, ale posléze klid, azuro, voda čistá a příjemná.

Nádherné procházky po rozlehlém pobřeží

Jaroslava Kasperova, 26.09.2014, Dátum pobytu: 15.9. - 22.9.2014
Oblasť: Francúzsko Francúzsko, Languedoc - Roussillon, Hotel: Le Palavas Camping

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

Oblasť a mapa: Languedoc - Roussillon, Francúzsko

Počasie

Najlepší čas na dovolenku

Dobrý Najlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebie

Základným rysom podnebia Francúzska je vzrastajúca teplota od severu smerom k juhu. S miernejším podnebím sa môžeme stretnúť hlavne v severných a západných častiach, čo samozrejme zahrňuje i hlavné mesto. Na východe a juhu (predovšetkým v Centrálnom masíve) sa podnebie viac približuje kontinentálnemu typu, čo znamená nutnosť počítať s teplejšími rokmi a trošku chladnejším zimami, čo ale pre lyžiarov nepredstavuje žiadny problém. Ale pozor, oplatí sa dať na rady meterológov a predovšetkým v zime neriskovať snehové víchrice, ktoré môžu byť nebezpečné. Pokiaľ si teda hodláte vo Francúzsku zalyžovať, vždy sa vyplatí zistiť si dopredu, ako vyhliadky na počasie vás čakajú. A konečne oblasti na juhu by sme mohli označiť ako subtropické, pre ktoré sú charakteristické mierne daždivé zimy a suché, horúce letá, ktoré sú pre prímorskú turistiku ako stvorené. Typickým úkazom v zime je chladný prudký vietor z hôr, nazývaný mistrát.

Najväčší úhrn zrážok spadne na území Francúzska behom zimných a jarných mesiacov, hlavne v období od januára do apríla. Naopak na najsuchšie počasie narazíme na podzim, najmä v auguste a septembri.
Počasie v Paríži sa dalo po všetkých stránkach nazvať ako vyhovujúce. Málokedy sa stretneme s ozajstnými teplami, v zime je sneh v hlavnom meste skôr raritou a taktiež jar prichádza pomaly, uvolnene, takmer až v apríli.
Priemerné teploty v Paríži sú v zime približne 3,6 °C a v júni 19,3 °C . Najteplejšími mesiacmi sú pochopiteľne júl a august.

Rozhodne je nutné sa spomenúť, že klíma sa mení podľa jednotlivých regiónov, kde je ovplyvňované mnohými faktormi, ako vzdialenosť od mora, nadmorská výška, typ porastu atd. Pokiaľ sa rozhodujete, v ktorej francúzskej destinácii stráviť vašu dovolenku, doporučuje sa z hľadiska počasia najskôr Bretaň, kde je šanca na príjemné slnečné počasie najvyššie. Teploty avšak nemusia byť zas až tak vysoké ako napríklad na Azurovom pobreží.