Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Vaša ponuka zájazdov od agentúry Invia.sk

Hotel Priv. apartmány Puy St. Vincent

Francúzsko, Puy Saint Vincent

Garancia najnižšej ceny: nakúpite u nás za rovnaké ceny ako v cestovnej kancelárii.

Vybavenie hotela :
Umiestnenie hotela:
 • 150 m Vzdialenosť od zjazdovky

Recenzia hotela Priv. apartmány Puy St. Vincent - Puy Saint Vincent, Francúzsko

1. najlepšie hodnotený z 36 hotelov v Puy Saint Vincent

Celkové hodnotenie hotela

Najvyššie hodnotenie hotela

10

verlice přívětívé menší středisko s kvalitně upravenými sjezdovkami rúzné náročnosti, vhodné pro lyžaře začátečníky i velice dobré lyžaře.Dobře organizované přihlášení k pobytu i vyřízení všech... Zobraziť celú recenziu

Ota Rotrekl, 05.01.2011

Najužitočnejšie hodnotenie hotela

10

verlice přívětívé menší středisko s kvalitně upravenými sjezdovkami rúzné náročnosti, vhodné pro lyžaře začátečníky i velice dobré lyžaře.Dobře organizované přihlášení k pobytu i vyřízení všech... Zobraziť celú recenziu

Ota Rotrekl, 05.01.2011

Všetky recenzie hotela

Boli ste na dovolenke v tomto hoteli? Napíšte svoju recenziu

Celkom: 10 verlice přívětívé menší středisko s kvalitně upravenými sjezdovkami rúzné náročnosti, vhodné pro lyžaře začátečníky i velice dobré...

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Úvodné zhrnutie
verlice přívětívé menší středisko s kvalitně upravenými sjezdovkami rúzné náročnosti, vhodné pro lyžaře začátečníky i velice dobré lyžaře.Dobře organizované přihlášení k pobytu i vyřízení všech formalit při odjezdu.,případné doplnění inventáře bez problémů.Parkování a příjezd bez komplikací. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Odpovídalo představám. vyhovující,

Strava
zájazd bez stravy

Celkový dojem
Velmi dobrý.

jediná připomínka -ceny skipasů je vhodné koupit skipasy přímo na místě dle ceníku vyházejí výrazně levněji cca 30%

Ota Rotrekl, 05.01.2011, Dátum pobytu: 26.12.2010 - 2.1.2011
Oblasť: Francúzsko Francúzsko, Puy Saint Vincent, Hotel: Priv. apartmány Puy St. Vincent

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Oblasť a mapa: Puy Saint Vincent, Francúzsko

Počasie

Najlepší čas na dovolenku

Dobrý Najlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebie

Základným rysom podnebia Francúzska je vzrastajúca teplota od severu smerom k juhu. S miernejším podnebím sa môžeme stretnúť hlavne v severných a západných častiach, čo samozrejme zahrňuje i hlavné mesto. Na východe a juhu (predovšetkým v Centrálnom masíve) sa podnebie viac približuje kontinentálnemu typu, čo znamená nutnosť počítať s teplejšími rokmi a trošku chladnejším zimami, čo ale pre lyžiarov nepredstavuje žiadny problém. Ale pozor, oplatí sa dať na rady meterológov a predovšetkým v zime neriskovať snehové víchrice, ktoré môžu byť nebezpečné. Pokiaľ si teda hodláte vo Francúzsku zalyžovať, vždy sa vyplatí zistiť si dopredu, ako vyhliadky na počasie vás čakajú. A konečne oblasti na juhu by sme mohli označiť ako subtropické, pre ktoré sú charakteristické mierne daždivé zimy a suché, horúce letá, ktoré sú pre prímorskú turistiku ako stvorené. Typickým úkazom v zime je chladný prudký vietor z hôr, nazývaný mistrát.

Najväčší úhrn zrážok spadne na území Francúzska behom zimných a jarných mesiacov, hlavne v období od januára do apríla. Naopak na najsuchšie počasie narazíme na podzim, najmä v auguste a septembri.
Počasie v Paríži sa dalo po všetkých stránkach nazvať ako vyhovujúce. Málokedy sa stretneme s ozajstnými teplami, v zime je sneh v hlavnom meste skôr raritou a taktiež jar prichádza pomaly, uvolnene, takmer až v apríli.
Priemerné teploty v Paríži sú v zime približne 3,6 °C a v júni 19,3 °C . Najteplejšími mesiacmi sú pochopiteľne júl a august.

Rozhodne je nutné sa spomenúť, že klíma sa mení podľa jednotlivých regiónov, kde je ovplyvňované mnohými faktormi, ako vzdialenosť od mora, nadmorská výška, typ porastu atd. Pokiaľ sa rozhodujete, v ktorej francúzskej destinácii stráviť vašu dovolenku, doporučuje sa z hľadiska počasia najskôr Bretaň, kde je šanca na príjemné slnečné počasie najvyššie. Teploty avšak nemusia byť zas až tak vysoké ako napríklad na Azurovom pobreží.

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220