Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Klientov, ktorí majú kúpený zájazd v letných mesiacoch prosíme, aby si prečítali informácie v našom magazíne. Zdržte sa, prosím, volania na naše call centrum, kde vybavujeme urgentné prípady. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vaša ponuka zájazdov od agentúry Invia.sk

Hotel Rezidence La Dame Blanche

Francúzsko, Puy Saint Vincent (Zobraziť na mape)

Ďalšie fotografie

Garancia najnižšej ceny: nakúpite u nás za rovnaké ceny ako v cestovnej kancelárii.

Vybavenie hotela :
 • Vonkajší bazén
 • Wifi zadarmo
Umiestnenie hotela:
 • 30 m Vzdialenosť od zjazdovky

Recenzia hotela Rezidence La Dame Blanche - Puy Saint Vincent, Francúzsko

8. najlepšie hodnotený z 36 hotelov v Puy Saint Vincent

Celkové hodnotenie hotela

Najvyššie hodnotenie hotela

5,2

Spokojenost se službami prodejce CA i delegáta v místě pobytu a také s dopravou. Zobraziť celú recenziu

Hana Chuchlerová, 04.02.2008

Najužitočnejšie hodnotenie hotela

5,2

Spokojenost se službami prodejce CA i delegáta v místě pobytu a také s dopravou. Zobraziť celú recenziu

Hana Chuchlerová, 04.02.2008

Všetky recenzie hotela

Boli ste na dovolenke v tomto hoteli? Napíšte svoju recenziu

Celkom: 5,2 Spokojenost se službami prodejce CA i delegáta v místě pobytu a také s dopravou.

 • 4,6 Ubytovanie
 • 7,3 Okolie
 • 1 Cena

Úvodné zhrnutie
Spokojenost se službami prodejce CA i delegáta v místě pobytu a také s dopravou. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Vnitřní uspořádání pokoje výborné, poloha pokoje bez možnosti větrání,bezpečnosti a intimity hodnocena stupněm 5. Katastrofální smrad z lednice, která nebyla vymytá a smrděla po celou dobu pobytu 5. Do stejného pokoje bych již nechtěla.

Strava
Zájezd bez stravy.

Služby hotela
Čekání na úklid a vstup do pokoje téměř pět hodin. Pokoj nebyl ani do 17 hodině v bezvadném stavu - viz výše lednice, kterou jsme si museli čistit sami, ale hotelem dodaným čistícím prostředkem nešlo pach odstranit. Dále nebyly v pořádku světla (opraveno promptně)a chyběl kávovar (dodán promptně, ale špinavý).

web:review_paragraph_heading_12
Výborná.

Celkový dojem
Dobrý. Nejslabším místem bylo ubytování a (ne)vstřícnost personálu hotelu. Výrazné vylepšení zájezdu uspořádanými výlety do větších lyžařských středisek za dostupnou cenu.

Hana Chuchlerová, 04.02.2008, Dátum pobytu: 3.2. - 25.1.2008
Oblasť: Francúzsko Francúzsko, Puy Saint Vincent, Hotel: Rezidence La Dame Blanche

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (1)

Oblasť a mapa: Puy Saint Vincent, Francúzsko

Nahlásiť túto polohu ako neaktuálne?

áno nie

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Chyby v súradniciach hotela nám môžete nahlásiť.

Počasie

Najlepší čas na dovolenku

Dobrý Najlepší

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Podnebie

Základným rysom podnebia Francúzska je vzrastajúca teplota od severu smerom k juhu. S miernejším podnebím sa môžeme stretnúť hlavne v severných a západných častiach, čo samozrejme zahrňuje i hlavné mesto. Na východe a juhu (predovšetkým v Centrálnom masíve) sa podnebie viac približuje kontinentálnemu typu, čo znamená nutnosť počítať s teplejšími rokmi a trošku chladnejším zimami, čo ale pre lyžiarov nepredstavuje žiadny problém. Ale pozor, oplatí sa dať na rady meterológov a predovšetkým v zime neriskovať snehové víchrice, ktoré môžu byť nebezpečné. Pokiaľ si teda hodláte vo Francúzsku zalyžovať, vždy sa vyplatí zistiť si dopredu, ako vyhliadky na počasie vás čakajú. A konečne oblasti na juhu by sme mohli označiť ako subtropické, pre ktoré sú charakteristické mierne daždivé zimy a suché, horúce letá, ktoré sú pre prímorskú turistiku ako stvorené. Typickým úkazom v zime je chladný prudký vietor z hôr, nazývaný mistrát.

Najväčší úhrn zrážok spadne na území Francúzska behom zimných a jarných mesiacov, hlavne v období od januára do apríla. Naopak na najsuchšie počasie narazíme na podzim, najmä v auguste a septembri.
Počasie v Paríži sa dalo po všetkých stránkach nazvať ako vyhovujúce. Málokedy sa stretneme s ozajstnými teplami, v zime je sneh v hlavnom meste skôr raritou a taktiež jar prichádza pomaly, uvolnene, takmer až v apríli.
Priemerné teploty v Paríži sú v zime približne 3,6 °C a v júni 19,3 °C . Najteplejšími mesiacmi sú pochopiteľne júl a august.

Rozhodne je nutné sa spomenúť, že klíma sa mení podľa jednotlivých regiónov, kde je ovplyvňované mnohými faktormi, ako vzdialenosť od mora, nadmorská výška, typ porastu atd. Pokiaľ sa rozhodujete, v ktorej francúzskej destinácii stráviť vašu dovolenku, doporučuje sa z hľadiska počasia najskôr Bretaň, kde je šanca na príjemné slnečné počasie najvyššie. Teploty avšak nemusia byť zas až tak vysoké ako napríklad na Azurovom pobreží.